• In English
  • Олександр Сич відвідав поранених бійців АТО у Рівненському військовому госпіталі
    опубліковано 02 вересня 2014 року о 13:01

    У рамках робочого візиту до Рівненщини 1 вересня 2014 року Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич відвідав поранених бійців АТО, що проходять лікування у Рівненському військовому госпіталі. Разом із Головою Рівненської ОДА Сергієм Рибачком та головою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайлом Мельником урядовець ознайомився з умовами лікування військових, поспілкувався з бійцями та медичним персоналом, а також передав для потреб госпіталю перев’язочні матеріали.

    З керівництвом медичного закладу Віце-прем’єр-міністр обговорив перспективи створення на базі Рівненського обласного госпіталю інвалідів війни (смт. Клевань Рівненської області) реабілітаційного центру західноукраїнського регіону для ветеранів та учасників АТО, а також пообіцяв невідкладно розглянути це питання за участі відповідних центральних органів виконавчої влади. «За підсумками візиту я доручу Міноборони, МОЗ, Мінфіну, Мінсоцполітики та Рівненській ОДА опрацювати питання з огляду на критичну потребу в забезпеченні учасників бойових дій не лише лікуванням, але й відповідною реабілітацією», - наголосив Олександр Сич.

    В ході візиту високо посадовець також урочисто відкрив після капітального ремонту Рівненський обласний оперативно-диспетчерський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, відзначив його належний стан і побажав працівникам медичної установи ефективної роботи та якомога більше врятованих життів.