• In English
 • Уряд Японії передав поліграфічне обладнання Національному університету фізичного виховання і спорту України
  опубліковано 01 вересня 2014 року о 11:46

  1 вересня 2014 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулися урочистості з нагоди Дня знань та презентація поліграфічного друкованого обладнання придбаного за фінансової підтримки Уряду Японії та в тісній співпраці між Японією та Україною.

  Участь в урочистостях взяли заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Надзвичайний і Повноважений Посол Японії в Україні пан Саката Тоічі, заступник Міністра освіти і науки України Андрій Гевко, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгеній Імас.

  «Тут зібралися особливі людиті, хто вибрав спорт своєю професією, хто вважає своїм покликанням розвиток та посилення фізичної культури в українській державі. Це щира правда, незважаючи на пафосне звучання цих слів», - наголосив Ігор Гоцул, вітаючи від імені Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова студентів, викладачів, співробітників та гостей університету з початком навчального року.

  «Шлях до перемог лежить через наполегливу працю. Більшість із вас вже знає про це. Сподіваюся, ви не шкодуватимете часу для отримання необхідних знань та навичок, і тоді результат не змусить себе чекати», - йдеться у вітанні.

  Користуючись нагодою, заступник Міністра Ігор Гоцул привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні пана Саката Тоічі та подякував за допомогу Уряду Японії у придбанні поліграфічного обладнання.

  У свою чергу Посол Японії в Україні Саката Тоічі зазначив, що в рамках грантового проекту університету було надано найсучасніше японське поліграфічне обладнання для підтримки та популяризації культури спорту, а також розвитку освіти через покращення процесу створення навчальних матеріалів.

  «Я щиро сподіваюся, що ця допомога стане вагомим внеском у покращення навчального середовища та спорту України, а також підвищення рівня добробуту всієї України», - підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Саката Тоічі.