• In English
 • Ігор Білоус: Пілотний проект конкурсного відбору на керівні посади ДФС України - унікальний шанс оновити команду
  опубліковано 30 серпня 2014 року о 18:06

  «Ви маєте чітко розуміти, яким чином кожен з вас зробить внесок в побудову нашої держави», - з такими словами звернувся сьогодні Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус до студентів та курсантів Національного університету Державної податкової служби України під час урочистостей з нагоди Дня знань та посвяти в студенти.

  Він зазначив, що історично цей день є приємним та непростим водночас, адже цьогорічне свято проходить у складних умовах збройного протистояння на cході країни. Отже, розпочинаючи церемонію посвяти в першокурсники, всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять бійців та мирних жителів, загиблих під час бойових дій.

  Звертаючи увагу на важливість підготовки кваліфікованих кадрів, а саме економістів, фінансистів та податківці, які сьогодні так необхідні суспільству, керівник  ДФС звернув увагу на процес оновлення кадрового складу Державної фіскальної служби: «Створена і працює Рада з кадрових питаньпілотний проект конкурсного відбору кандидатів на керівні посади. Це унікальний шанс оновити команду. Отже, я покладаю надію на студентів та курсантів університету, які в майбутньому поповнять лави податківців та митників».

  Зі свого боку в.о. ректора Національного університету ДПС України Леся Савченко подякувала всім гостям свята за підтримку і довіру та запевнили присутніх, що випускники вишу стануть гідними працівниками Державної фіскальної служби України.

  «Дорогі першокурсники, плідно використовуйте кожну вільну хвилину, шануйте себе та інших, гордіться собою та тим, що ви є студентами нашого університету», - зазначила Леся Савченко.

  Звертаючись до майбутніх колег, Ігор Білоус побажав їм любити свою Батьківщину та пишатися тим, що вони українці. «Завжди пам’ятайте, що головне в життітворити добро, допомагати людям, дарувати радість, шанувати вчителів, працювати наполегливо та натхненно», - наголосив він.