• In English
 • Кримінальна міліція у справах дітей готується до початку нового навчального року, - МВС
  опубліковано 30 серпня 2014 року о 16:32

  Вже з 1 вересня працівники кримінальної міліції у справах дітей регулярно відвідуватимуть середні загальноосвітні заклади з метою проведення відповідної профілактичної роботи, щоб надалі протягом усього навчального року мінімізувати скоєння учнями правопорушень. Про це повідомив начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексій Лазаренко.

  «У зв’язку із ситуацією, яка на даний час склалась у державі, з початком нового навчального року зусилля працівників міліції будуть направлені на вжиття всіх можливих заходів щодо забезпечення безпеки дітей у загальноосвітніх навчальних закладах», - зазначив Олексій Лазаренко.

  З цією метою ініційовано перед органами місцевого самоврядування проведення нарад за участю управлінь освіти, соціального захисту населення, представників правоохоронних органів, у тому числі регіональних Управлінь служби безпеки, педагогічних колективів, батьківських комітетів, громади з питання безпеки учнів та педагогічних працівників у загальноосвітніх навчальних закладах.

  За словами начальника УКМСД, особовий склад підпорядкованих підрозділів націлений на необхідність здійснення індивідуальної роз’яснювальної роботи з батьками та учнями щодо завчасного інформування вчителів, працівників правоохоронних органів про можливі факти вчинення протиправних дій, націлених на зрив навчального процесу.

  «Особлива увага працівників міліції буде приділена дітям-вимушеним переселенцям із районів проведення антитерористичної операції щодо належного відношення однокласників до їх ситуації, залучення до гуртків та секцій для проведення позаурочного часу та ін.», - говорить Олексій Лазаренко.

  З метою проведення профілактичної роботи з учасниками навчального процесу активізовано взаємодію між підрозділами кримінальної міліції у справах дітей та адміністраціями загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до зонального принципу роботи.

  «У перші дні навчального року особлива увага буде приділена спільній роботі з органами освіти і науки щодо охоплення всіх дітей шкільного віку навчальним процесом, - зазначає працівник МВС. - Крім цього, всю необхідну інформацію щодо відомостей про працівника міліції, який закріплений за даним навчальним закладом, можна дізнатись на інформаційних стендах загальноосвітніх навчальних закладів».