• In English
 • Уряд України та Світовий Конгрес Українців підписали Меморандум про співпрацю
  опубліковано 28 серпня 2014 року о 12:30

  У четвер. 28 серпня, Уряд України та Світовий Конгрес Українців підписали Меморандум про співпрацю. Під меморандумом підписи поставили Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій.

  Глава Уряду подякував Євгенові Чолію за допомогу, яку СКУ надає Україні.

  Арсеній Яценюк продемонстрував зразок аптечок, які відповідають стандартам НАТО й будуть передані українським військовослужбовцям завдяки Світовому Конгресу Українців.

  «Переконаний, що підтримка Світового конгресу українців дасть нам можливість вистояти. А разом і виграти», - сказав Глава Уряду.

  У Меморандумі про співпрацю між Урядом України та Світовим Конгресом Українців йдеться, що з метою посилення взаємодії Української держави із закордонними українцями, захисту людських, громадянських та національних прав українців у світі, утвердження незалежності і суверенітету України, забезпечення її територіальної цілісності, сприяння демократичному процесу в Україні, її євроінтеграційним та євроатлантичним прагненням Кабінет Міністрів та СКУ, зокрема, співпрацюватимуть в питаннях сприяння реалізації зовнішньополітичних пріоритетів України; поширення у світі правдивої інформації про Україну; сприяння поглибленню плідної та взаємовигідної співпраці України з урядами країн перебування закордонних українців; надання гуманітарної допомоги постраждалим учасникам Революції гідності та постраждалим від агресії Російської Федерації; спостереження за ходом виборчих процесів в Україні; сприяння розбудові громадянського суспільства в Україні та розвитку українського громадського життя в діаспорі.