• In English
 • Україна не залишиться без продовольства, - Ігор Швайка
  опубліковано 28 серпня 2014 року о 10:39

  "Україна - та держава, яка ніколи не буде скочуватися в прірву голоду", - про це Міністр Ігор Швайка повідомив у прямому ефірі телеканалу ZIK.

  Зокрема, Ігор Швайка зазначив, що наразі країна працює в напрямку зміцнення державних кордонів та забезпечення продовольчої безпеки.

  "Голоду в нашій країні не буде. Попри окупацію Криму, попри бойові дії на сході - ми не дамо Україні залишитись без продовольства",- сказав Ігор Швайка.

  Відповідаючи на запитання щодо боротьби із корупцією в очолюваному Міністерстві, Ігор Швайка сказав, що питання боротьби із корупцією не залишається поза увагою. Міністр наголосив, що за півроку було звільнено понад 30 працівників, серед них перший заступник та заступник Міністра. Також змінено керівників департаментів, зокрема, землеробства, роботи з персоналом та правової і законопроектної роботи, та чотирьох з п'яти керівників центральних органів виконавчої влади.

  "На першому поверсі Міністерства ми розмістили скриньку для анонімних скарг щодо можливих проявів корупції в нашому відомстві. Скажу, що за останній час жодної скарги до цього контейнеру не потрапило. Сьогодні ми долаємо корупційні схеми, побудовані за часів правління попереднього уряду. Ми повинні працювати в умовах максимальної прозорості, чесності та відкритості", - підсумував Ігор Швайка.