• In English
 • Спрощено механізм забезпечення переселенців з Криму та районів проведення АТО санаторно-курортним лікуванням
  опубліковано 27 серпня 2014 року о 19:27

  Кабінет Міністрів України вніс зміни до урядових постанов  від 22 лютого 2006 р. № 187 і  від 27 березня 2013 р.  № 261 щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, за фактичним місцем проживання. Як зазначила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, це стосується пільгових категорій переселенців.

  Раніше законодавством було визначено, що особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі діти цієї категорії,  у разі подання заяви щодо отримання санаторно-курортної путівки за місцем проживання, відмінним від місця реєстрації, мають подати довідку, видану за місцем реєстрації, про те, що вони не перебувають на обліку для забезпечення в наступному році санаторно-курортною путівкою.

  Відтепер така довідка переселенцям з числа пільгових категорій не потрібна, пояснила Міністр.  Необхідно лише стати на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням у структурному підрозділі з питань соціального захисту населення за фактичним місцем проживання.

  «Ухвалене сьогодні рішення дозволить зберегти право на санаторно-курортне лікування особам, які переселилися з АР Крим та території проведення АТО до інших регіонів України,» - повідомила Людмила Денісова.