• In English
 • Уряд розпочинає перший етап реформи державних контролюючих органів, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 27 серпня 2014 року о 14:30

  На сьогоднішньому засіданні Уряд України прийме рішення про перший етап реформи державних контролюючих органів: «Зараз найкращий час для скорочення, ліквідації і реорганізації низки контролюючих органів», - сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у середу, 27 серпня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Глава Уряду повідомив, що на першому етапі заплановано скоротити кількість контролюючих функцій практично вдвічі - із 1032 до 680. Із контролюючих центральних органів влади, яких сьогодні 56, залишиться 27.

  Він висловив вдячність робочій групі громадських активістів і представників бізнес-спільноти, які займалася розробкою реформи: «Такі рішення приймаються тільки під тиском, в першу чергу суспільства».

  «Навіть якщо всередині Уряду буде дискусія з приводу доцільності чи недоцільності, як Глава Уряду зразу заявляю: це рішення вже прийнято і назад дороги немає. Перший етап – скорочення і реформа контролюючих органів», - додав Прем’єр-міністр.

  Арсеній Яценюк наголосив на необхідності прийняти це рішення невідкладно, «щоб новий Уряд України, який буде сформований після виборів, діяв вже за новими правилами»: «І щоб кожен з нас внукам не тільки показував у трудовій книжці запис, що  був членом Кабінету Міністрів України, а розказував, що ми для країни таки багато що зробили».