• In English
 • "Жодних збитків для російської економіки від зони вільної торгівлі між Україною і ЄС немає і бути не може", - Арсеній Яценюк
  опубліковано 27 серпня 2014 року о 14:16

  Позиція Кабінету Міністрів щодо Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС є незмінною: «Жодних збитків для російської економіки від зони вільної торгівлі немає і бути не може», - заявив на засіданні Уряду в середу, 27 серпня, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  «Вчорашні слова Путіна про те, що збитки для Росії будуть складати 3 мільярди доларів, нагадали мені слова Януковича, що йому треба було 160 мільярдів доларів для ратифікації Угоди з ЄС. Я так розумію, що вони з одного «джерела» черпали інформацію», - зазначив він.

  «На кожне питання, яке є в росіян, ми даємо дві відповіді, підтверджуючи повну неспроможність і безпідставність російських претензій», - сказав Глава Уряду.

  Арсеній Яценюк зазначив, що 12 вересня в Брюсселі очікується останній раунд високих політичних консультацій на трьохсторонньому рівні: «Але це не має ніякого відношення до ратифікації Угоди. Угода повинна бути ратифікована у вересні цим складом Парламенту».