• In English
 • Арсеній Яценюк: Шлях до зупинки війни - відновлення контролю над кордоном, припинення поставки озброєнь з РФ, контроль ОБСЄ
  опубліковано 27 серпня 2014 року о 13:14

  «Єдина країна, яка не знає, що війна розв'язана безпосередньо Російською Федерацією, - це сама Росія. Принаймні такий висновок можна зробити зі слів президента Путіна», - наголосив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду України в середу, 27 серпня.

  Глава Уряду нагадав, що 26 серпня в Мінську відбулися тристоронні консультації з врегулювання ситуації на Сході України.

  Він зазначив, що «немає жодних надмірних очікувань» від цих зустрічей: «Але нам треба пройти повністю весь шлях, весь можливий переговорний шлях для того, щоб встановити мир».

  «Шлях до зупинки війни лежить тільки в одній площині – відновлення контролю над українсько-російською частиною кордону, Росія зупиняє поставки озброєнь і обстріли української території, ОБСЄ контролює виконання цих домовленостей», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Єдиний формат досягнення домовленостей, за словами Глави Уряду, – «США, Європейський Союз і Україна, і Російська Федерація як країна-агресор, яку треба змусити виконувати міжнародне право і свої міжнародні зобов’язання».