• In English
 • Якісно нову українську державу будуватиме молодь, - Олександр Сич
  опубліковано 26 серпня 2014 року о 18:26

  Якщо ми будуємо державу завтрашнього дня, державу для молоді, то ніхто, крім неї, не збудує її такою, якою вона її хоче бачити. Якщо ми сьогодні стверджуємо, що дуже складно працює державна управлінська машина, то ніхто її не відрегулює так, як це можуть зробити молоді, креативні, енергійні особистості.

  Про це Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич заявив 26 серпня 2014 року в Івано-Франківську на офіційному відкритті Світового конгресу українських молодіжних організацій у рамках Форуму української молоді діаспори, в якому взяли участь представники української діаспори з понад тридцяти держав світу.

  Віце-прем’єр-міністр України від імені Уряду привітав учасників Форуму і побажав успіхів у спільній справі творення засад нової української держави. «Щиро бажаю, аби наші громади і країни їх перебування не зазнали такої біди, яку сьогодні переживає Україна. Упевнений, що Україна віддасть сторицею Європі те, з чим Європа наразі йде до України", - резюмував Олександр Сич, звертаючись до учасників форуму.

  Як відомо, в рамках проведення Форуму заплановано підписання Меморандуму про співпрацю між СКУМО та Міністерством молоді та спорту України, презентація відеофільму Василя Ілащука "Листи з Майдану", міжнародної фотовиставки "Обличчя Майдану", показ колекції етноодягу, а також проведення панельних дискусій, присвячених ролі молоді в сучасних державотворчих процесах, стану інформаційного простору, збереженню та розвитку української національної спадщини.