• In English
 • Ангела Меркель обговорила з Петром Порошенком, Володимиром Гройсманом та мерами українських міст відбудову Донбасу
  опубліковано 23 серпня 2014 року о 18:47

  Сьогодні, 23 серпня, відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка, Віце-прем`єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана та міських голів Донецька, Запоріжжя, Києва, Луганська та Львова з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель у рамках її робочого візиту до України.

  Сторони обговорили питання припинення військової агресії у східних регіонах України та перспективи відновлення інфраструктури Донбасу.

  Ангела Меркель повідомила про наміри Німеччини надати допомогу у відбудові Сходу України.

  «Німеччина підтримує Україну у її намірах подолати конфлікт з Росією. Ми прагнемо, щоб у найближчий час люди повернулися у свої рідні міста для того, щоб жити у мирі», – наголосила Федеральний канцлер Німеччини.

  Учасники зустрічі обговорили подальшу співпрацю у питаннях облаштування і адаптації громадян, які були вимушені тимчасово покинути домівки, що опинилися на контрольованих російськими терористами територіях.

  «Україна розраховує на підтримку світової спільноти у питаннях, пов’язаних із налагодженням системної допомоги щодо соціального забезпечення тимчасово переміщених осіб», – зазначив під час зустрічі Володимир Гройсман.

  Ангела Меркель повідомила, що Німеччина планує надати Україні допомогу у питанні вирішення проблем цих громадян.