• In English
 • Олександр Сич: Австралійський досвід етнополітики може бути використаний в українському державотворенні
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 17:00

  Австралійський досвід етнополітики вартий особливої уваги і дослідження з боку експертного середовища під час підготовки концептуальних засад етнонаціональної політики нашої держави, що напрацьовуються відповідно до рішення вітчизняної Ради міжнаціональної злагоди.

  Про це Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич заявив за підсумками робочої зустрічі з колишнім міністром енергетики уряду штату Вікторія Австралії Тео Теофанусом.

  Віце-прем’єр-міністр відзначив і високо оцінив баланс у забезпеченні прав на самовизначення, збереження мови, культури, власної ідентичності австралійських національних меншин, з одного боку, і плекання поваги до держави та загальнодержавних ідеалів, цінностей і символіки – з іншого. «Особливо хочу подякувати вашому Уряду за надання всіх можливостей і створення сприятливих умов для розквіту потужної української громади в Австралії»,  - наголосив Олександр Сич.

  Урядовець закликав до посилення співпраці між державами у різних сферах та висловив сподівання на її поглиблення в зв’язку з відкриттям у найближчій перспективі Посольства Австралії в Україні. «Упевнений, що відкриття австралійського представництва в Києві позитивно позначиться на зміцнені міждержавних стосунків у цілому та обміні досвідом державотворення між Австралією та Україною зокрема», - підкреслив Олександр Сич.