• In English
 • ООН готова розширити співробітництво з Україною у питаннях гуманітарної допомоги
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 13:24

  Розширення співробітництва між Україною та ООН у питаннях надання гуманітарної допомоги обговорили під час зустрічі Віце-прем’єр-міністр Україниміністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман та Валері Амос, заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань, координатор надзвичайної допомоги.

  Валері Амос відзначила високий рівень відкритості і готовності до співпраці з боку української влади, що дозволяє чітко ідентифікувати ті потреби, в яких Україна потребує допомоги. 

  Сторони обговорили можливості розширення експертної допомоги, зокрема щодо направлення представників ООН для роботи у східних областях України та в рамках регіональних штабів з питань соціального забезпечення громадян, які переміщуються з районів проведення АТО.

  Учасники зустрічі також розглянули питання надання технічної допомоги на створення системи обліку внутрішньо переміщених осіб.

  У зв`язку зі зростанням наслідків військової агресії по відношенню до України Володимир Гройсман та Валері Амос  обговорили необхідність корегування Попереднього плану реагування ООН на гуманітарну ситуацію в Україні. Згідно документа, за оцінками ООН, на найбільш нагальні потреби до кінця поточного року необхідно спрямувати близько 33 млн. доларів США.