• In English
 • До Дня Незалежності України презентували марку, присвячену Революції Гідності
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 12:27

  22 серпня 2014 року в рамках відзначення Дня Незалежності України «Укрпоштою» була презентована поштова марка, присвячена подіям Євромайдану листопаду 2013 – лютого 2014 року. Урочисту церемонію спецпогашення марки символічно провели у стінах Головпоштамту в Києві, що протягом усього часу знаходився у самому епіцентрі подій.

  «Дуже вчасною є ініціатива «Укрпошти» до Дня Незалежності представити громадськості, людям, філателістам ось цю поштову марку, присвячену Революції Гідності, Майдану. – сказав Міністр культури Євген Нищук, якого ще називають «Голосом Майдану». - Це матиме надзвичайно велику важливість для презентації України і того, чим вона зараз славна. Так, ці події є трагічними, але водночас – вони героїчні, доленосні, і саме у 23 річницю Незалежності – вони є знаковими, переломними для історії України. Тому, нехай у цих символах збережеться щось наше сокровенне - наше бажання жити у добрі і будувати незалежну Україну, цілісну і соборну»

  «Наші марки давно перетворилися з елементу листування  у своєрідну візитівку України. – додає в.о. директора «Укрпошти» Михайло Паньків. Мені особливо приємно презентувати марку про події, які змінили нас, нашу свідомість та наші очікування, і, зрештою, змінили Україну. Євромайдан показав всьому світу, наскільки наш народ є волелюбним, свідомим у своїх бажаннях жити у сучасній європейській, вільній Україні. Ця марка історично відзначить ці події і стане гарним подарунком»

  Дизайн марки розробив Володимир Таран, а у оформленні використав фото українського фотографа Андрія Кравченка.

  «Я гордий з того, що моя робота буде подорожувати світом. І дуже сподіваюсь, що трагічні події, війна в Україні закінчиться і настане мир. Як на небі, так і на землі».

  Марка «Євромайдан 2013-2014» випущена тиражем 233 тис. примірників. Придбати її можна буде в усіх відділеннях поштового зв’язку. Також марка є дійсною для оплати по пересиланню кореспонденції. Ціна її становитиме – 2 гривні.