• In English
 • У рамках протидії сепаратизму МВС перевіряє можливі джерела фінансування терористів на Донеччині
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 09:46

  Радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що слідчі ГСУ МВС лише тільки в місті Краматорську отримали більше 40 дозволів на проведення обшуків у юридичних та фізичних осіб.

  За словами Антона Геращенка, багато громадян критикують правоохоронні органи за те, що вони не наводять порядок на звільнених територіях і не дають оцінку діям осіб, які допомагали терористам.

  «Інформую, що Головним слідчим управлінням МВС за дорученням Міністра МВС Арсена Авакова проводиться велика робота по боротьбі з джерелами фінансування сепаратизму та тероризму», – підкреслив він.

  Антон Геращенко також зазначив, що слідчими ГСУ МВС лише тільки у місті Краматорську отримано більше 40 дозволів на проведення обшуків у юридичних та фізичних осіб. Обшуки проводяться вже другий день силами зведених загонів міліції з різних регіонів України.

  У той же момент Антон Геращенко наголосив, що сам факт проведення обшуку ще не означає, що саме ця юридична або фізична особа обов'язково фінансувала або сприяла терористам. Це означає, що є відомості про можливу співпрацю з терористами, які потрібно перевірити.

  «Вони могли допомагати терористам під загрозою насильства, не добровільно. Інша справа, якщо матеріальна і фінансова допомога терористам і сепаратистам надавалася добровільно і навмисне! За це доведеться відповісти за Законом в разі вступу в силу рішення суду», – підкреслив радник глави МВС.