• In English
  • Віце-прем`єр-міністр Володимир Гройсман провів зустріч з Міністром закордонних справ Нідерландів
    опубліковано 21 серпня 2014 року о 21:35

    В четвер, 21 серпня, Віце-прем`єр-міністр УкраїниМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман провів зустріч з Міністром закордонних справ Королівства Нідерланди Франсом Тіммермансом.

    Сторони обговорили питання відновлення інфраструктури східних областей України. Франс Тіммерманс наголосив на готовності Нідерландів надавати допомогу у відбудові Донбасу і на двосторонньому рівні, і на рівні співробітництва в рамках ЄС та ООН. Також Міністр закордонних справ Нідерландів запропонував допомогу в організації роботи в Україні міжнародних експертів у сфері реструктуризації вугільних шахт.

    Учасники зустрічі висловили надію на скоріше відновлення другої фази пошукової операції на місті катастрофи літака Boeing 777. Володимир Гройсман та Франс Тіммерманс відзначили високий рівень співпраці і спільної довіри між Королівством Нідерланди та Україною і висловили сподівання, що використають досвід такої співпраці не лише для подолання наслідків катастрофи літака, але і як платформу для розширення подальшої взаємодії обох країн.