• In English
 • Арсеній Яценюк обговорив із делегацією ООН питання надання гуманітарної допомоги постраждалим від дій терористів на Сході України
  опубліковано 21 серпня 2014 року о 19:24

  У четвер, 21 серпня, Прем’єр-міністр України прийняв делегацію ООН на чолі з заступником Генерального секретаря з політичних питань Джеффрі Фелтманом та заступником Генерального секретаря з гуманітарних питань та координації невідкладної допомоги Валері Амос.

  Арсеній Яценюк обговорив з представниками ООН питання надання гуманітарної допомоги населенню, яке постраждало від злочинів керованих Росією терористів на Сході України.

  Глава Уряду повідомив про прийняті Кабінетом Міністрів рішення, спрямовані на забезпечення реєстрації та надання необхідної допомоги людям, які змушені залишити власні домівки внаслідок незаконної окупації Криму та ведення терористами бойових дій у Донецькій та Луганській областях.

  Він також повідомив представникам ООН, що Уряд України двічі направляв гуманітарну допомогу у постраждалі від дій терористів регіони.

  Делегація ООН запевнила у готовності надати необхідну технічну та фінансову допомогу через відповідні міжнародні структури для облаштування переміщених осіб.