• In English
  • До реєстру індустріальних парків планується включити 3 парки з Києва, Кривого Рогу та Одеси
    опубліковано 21 серпня 2014 року о 16:07

    До Реєстру промислових парків рекомендовано включити індустріальні парки «BIONIC Hill» (м. Київ), «iPark» (Комінтернівський район Одеської області) та «Індустріальний парк «Кривбас» (м. Кривий Ріг Дніпропетровської області). Відповідне рішення було ухвалене на засіданні постійно діючої при Мінекономрозвитку Міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних парків до цього Реєстру. 

    Під час засідання голова комісії, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта, зазначив, що розвиток індустрії є надзвичайно важливим, адже серед ключових завдань держави в цей нелегкий період – створення робочих місць для населення. На думку посадовця, поява нових робочих місць і реалізація передових проектів нині є запорукою життєдіяльності й інноваційного розвитку країни, а також – щаблиною на шляху до європейських стандартів життя.

    «Мені здається, дуже важливо сьогодні для держави, щоб ми давали можливість людям працювати, підвищували високотехнологічний рівень нашого власного виробництва. Створення робочих місць, реалізація інноваційних проектів є чинником виживання держави, закликом для інших інвесторів започатковувати свій бізнес в Україні. Я сподіваюсь, що завершаться ці військові дії і нам потрібно буде дати людям роботу, дати перспективу, дати надію на європейське життя, а без розвитку індустрії ми не зможемо дати ні високооплачуваних робочих місць, ні перспектив, ні освіти, ні інжинірингу», – резюмував Перший заступник Міністра.