• In English
 • Олександр Сич: Правозахисники США готові допомогти Україні в захисті від російської пропаганди
  опубліковано 21 серпня 2014 року о 12:21

  Американський правозахист готовий надати всебічне сприяння нашій державі в боротьбі з російською пропагандою, що підриває інформаційний простір України протягом 23 років становлення української держави. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич за підсумками робочої зустрічі з делегацією американської правозахисної організації «Об’єднання комітетів на захист євреїв колишнього Радянського Союзу».

  Урядовець високо оцінив зусилля громадянського суспільства США з інформування світової громадськості про реальний перебіг подій у нашій країні і подякував американському народові та державі за моральну та матеріальну підтримку, яку Україна отримувала та продовжує отримувати в один із найскладніших періодів свого державотворення.

  «Друзі перевіряються в біді. Росія цілеспрямовано нищила нашу армію, безпеку, інформаційний простір та завдала удару в той момент, коли українська держава була обеззброєна. Ваша допомога є особливо цінною в умовах фізичної та пропагандистської війни з боку Росії, коли ми змушені «з коліс» розбудовувати військо, посилювати захист і безпеку інформаційного простору, коли путінський режим панічно боїться зародження революційних настроїв у російському суспільстві, тому будь-якою ціною прагне знівелювати ту благородну мету, яку ніс у собі український Майдан», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

  У ході зустрічі сторони обговорили механізми забезпечення міжетнічної толерантності, налагодження тісної взаємодії між правозахисними організаціями України та США в сфері збереження національної пам’яті та нейтралізації інформаційних загроз для українського народу з боку агресора. «Одним з ефективних механізмів такої співпраці може стати Рада міжнаціональної злагоди при Кабінеті Міністрів України, яка забезпечує потужний вплив українського громадянського суспільства на формування державної політики в даній царині», - відзначив Олександр Сич.

  У свою чергу американські правозахисники запевнили Віце-прем’єр-міністра в готовності і надалі допомагати українському народу на теренах забезпечення побудови демократичних засад розвитку держави, дотримання прав людини, миру та стабільності.