• In English
 • У Краматорську відкрили залізничний вокзал після реконструкції
  опубліковано 19 серпня 2014 року о 13:43

  Сьогодні, 19 серпня, Міністр інфраструктури Максим Бурбак та  генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк під час інспекційної поїздки у Донецьку область відкрили після реконструкції вокзальний комплекс станції Краматорськ.

  Як зазначив під час відкриття вокзалу Міністр інфраструктури, наразі Урядом країни перед відомством поставлена задача відновлювати інфраструктурні об’єкти міст Сходу після  звільнення їх Українською армією  від терористів. «Ми успішно справляємося із цим завданням і сьогодні відкриваємо реконструйований вокзал станції Краматорськ», - зазначив міністр.

  За словами генерального директора Укрзалізниці, для відновлення об’єктів залізничної інфраструктури на Сході України можуть бути задіяні 15 тис. транспортних будівельників. «Сьогодні ми відкриваємо вокзальний комплекс станції Краматорськ, перед цим було відновлено вокзали станцій Слов’янськ та лікарню в Красному Лимані. На черзі залізничні об’єкти в містах Іловайськ та Ясинувата, роботи тут розпочнуться одразу після їх звільнення від терористів», - повідомив очільник Укрзалізниці 

  Також за словами Бориса Остапюка, не менш важливо повернути на залізницю вантажопотоки, а для цього потрібно відновити пошкоджену інфраструктуру. «Наше першочергове завдання – відновлення залізничної інфраструктури для перевезення вантажів на промислові об’єкти Донецької та Луганської  області», - додав генеральний директор Укрзалізниці.

   

  Довідково

  При реконструкції збудованого у 1952 залізничного вокзалу у Краматорську було максимально збережено архітектурний стиль комплексу. При ремонті використані сучасні матеріали і технології.

  Особлива увага при реконструкції вокзалу була приділена створенню повноцінних умов для перебування на вокзалі людей з особливими потребами. Зокрема, усі приміщення для людей з фізичними вадами обладнані на першому поверсі будівлі. Вокзал облаштований пандусами і спусками до пасажирських платформ, у місцях перетинання тротуарів з проїзною частиною виконано пониження бордюрів. Також для людей з особливими потребами передбачена окрема кімната відпочинку і каса для їх обслуговування. Окрім цього, на реконструйованому вокзалі обладнана система тактильної і зорової інформації.

  У результаті реконструкції вокзалу пасажиропотік у приміському сполученні та дальньому був розділений. У будівлі вокзалу встановлено турнікетні системи.