• In English
  • Юрій Продан зустрівся із делегацією США під головуванням заступника Міністра енергетики Уільяма Брайана
    опубліковано 18 серпня 2014 року о 19:44

    Під час зустрічі сторони обговорили питання посилення енергетичної безпеки, а також питання, пов’язані з проходженням опалювального сезону в Україні. Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан озвучив ряд запроваджених заходів, спрямованих на посилення енергетичної безпеки держави, та зупинився на проблемних моментах роботи галузі, що виникли в результаті пошкодження інфраструктури Донецької та Луганської областей. Увагу було приділено роботі вугільних підприємств у нинішніх  умовах, можливості продовження переговорів у тристоронньому форматі  з Російською Федерацією щодо постачання природного газу в Україну.

    У свою чергу американська сторона наголосила на готовності сприяти посиленню енергетичної безпеки України. Заступник Держсекретаря Уільям Брайан підкреслив, що уряд США має наміри передати досвід і методи роботи енергетичної галузі в кризових умовах. Також, американська сторона пообіцяла надати спеціалістів для відповідної роботи в Антикризовому енергетичному штабі, що діє під головуванням Віце-прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

    Сторони домовилися продовжувати співпрацю у відповідному напрямку та діяти задля посилення енергетичної безпеки України.