• In English
 • Дмитро Булатов: Ми сподіваємось на посилення співпраці з Корпусом миру США в Україні
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 17:00

  Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов у складі урядової делегації зустрівся із керівником Корпусу миру Сполучених Штатів Америки пані Керрі Хесслер-Раделет, яка зараз перебуває в Україні з візитом. Зустріч відбулася 18 серпня у Посольстві США в Україні.

  «Ми маємо плани щодо створення Національної волонтерської служби в Україні на прикладі, зокрема, волонтерської служби Америки. У цьому питанні для нас є важливим ваш досвід та знання. Ми сподіваємось на посилення співпраці з Корпусом миру США в Україні та на допомогу в питанні створення такої служби», – зазначив Дмитро Булатов у розмові із пані Хесслер-Раделет під час зустрічі.

  Міністр підкреслив, що Україні у цьому питанні буде потрібна експертна допомога на основі вивчення досвіду інших країн, зокрема США. Дмитро Булатов висловив впевненість, що створення такої структури в Україні значно сприятиме розвитку волонтерського руху та створить нові напрямки і шляхи співпраці волонтерів різних країн, а також допоможе вирішити ті проблеми та перепони, які нині стоять перед волонтерством в Україні. 

  Під час зустрічі пані Хесслер-Раделет представила нового директора Корпусу миру США в Україні пана Денні Робертсона.