• In English
  • Фонд оборони країни передав 1000 сухих пайків для бійців 20-го батальйону територіальної оборони Дніпропетровської області
    опубліковано 18 серпня 2014 року о 13:08

    Радник губернатора Дніпропетровської області Олексій Салкоч передав від Фонду оборони країни 1 тисячу сухих пайків для бійців 20-го батальйону територіальної оборони. Вже сьогодні вантаж направився до зони АТО, де перебувають солдати.

    «Більша частина батальйону сьогодні перебуває у польових умовах, на блокпостах, захищають міста Мар'їнка та Красногорівка. Через постійні артилерійські та мінометні обстріли до цих територій дуже складно доставити їжу. Тому ми звернулися до облдержадміністрації з проханням надати допомогу у вигляді сухих пайків. І нам надали таку допомогу», - розповів військовослужбовець 20-го батальйону ТРО Едмонд Саакян.

    Сухий пайок складається зі сніданку, обіду, вечері, пачки цигарок, трьох таблеток сухого спирту для розігріву їжі, 1,5 л води, чаю, кави, цукру, одноразового посуду та серветок. Зокрема, на сніданок та вечерю передбачена каша з яловичиною, на обід – суп, картопляне пюре та банка рибної консерви.