• In English
 • Від початку року за матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 1,2 тис. досудових розслідувань, - Держфінінспекція
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 09:57

  Протягом січня – липня 2014 року за матеріалами контрольних заходів, які провели Держфінінспекція України та її територіальні підрозділи, правоохоронні органи розпочали майже 1,2 тис. досудових розслідувань, вручили 271 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та склали 43 протоколи про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

  Також за результатами участі фахівців Держфінінспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, розпочато  387 досудових розслідувань та складено 73 протоколи про вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

  Реалізуючи своє право на звернення до суду в інтересах держави, за сім місяців ц.р. представники Держфінінспекції пред'явили 685 судових позовів щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 812 млн. грн.

  Крім того, до бюджетних установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано понад 3,3 тис. санкцій, передбачених Бюджетним кодексом України. Зокрема, 388 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму більш як 38,6 млн. грн.