• In English
 • "Укртрансгаз" розпочав тестові поставки природного газу зі сторони Словаччини
  опубліковано 18 серпня 2014 року о 09:05

  З 16 серпня 2014 року оператор української газотранспортної системи ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» спільно з «Eustream a.s.» розпочало тестові поставки природного газу зі сторони Словаччини.

  За оперативним даним Центрального диспетчерського департаменту ПАТ«УКРТРАНСГАЗ», під час проведення тестових поставок добове надходження природного газу складатиме 2 млн. куб. м.

  «Своєчасне проведення тестових поставок природного газу з боку Словаччини – чергове підтвердження високої кваліфікації та професіоналізму працівників нашого підприємства. Щиро вдячний усім, хто доклав зусилля для реалізації цього проекту. Попереду перед «Укртрансгазом» стоятиме чимало стратегічних завдань, переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо їх виконати», - прокоментував подію Голова Правління ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Ігор Прокопів.

  Минулого тижня ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» власними силами та за власні кошти в районі компресорної станції «Ужгород», згідно з графіком, закінчило повний комплекс робіт по забезпеченню технічної можливості прийому природного газу зі сторони Словаччини.

  Нагадаємо, що 28 квітня 2014 року між ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та «Eustream a.s.» було підписано меморандум про взаєморозуміння щодо забезпечення реверсних поставок газу в Україну.