• In English
 • Щодо ситуації на українсько-російському кордоні
  опубліковано 16 серпня 2014 року о 13:08

  Обстановка на державному кордоні в межах Луганської та Донецької областей залишається складною. Прикордонники продовжують здійснювати завдання з охорони і оборони державного кордону та виконання завдань відповідно до загального задуму АТО.

  Із території Росії продовжилися обстріли пункту пропуску «Успенка», що в Донецькій області. Загалом протягом доби обстріли тривали тричі, під час яких використовувалися РСЗВ БМ-21 «Град», артилерія та міномети. Втрат серед прикордонників немає. Інфраструктура пункту пропуску фактично повністю знищена.

  З 20.00 до 20.15 прикордонний наряд відділу «Красна Талівка» Луганського загону на напрямку «Волошино (РФ) – Благовіщенка (Україна)» спостерігав заліт на територію України та зворотно 4 БПЛА.

  Об 11.18  прикордонний наряд Бердянського загону зафіксував порушення повітряного простору України російським вертольотом «МІ-8» на напрямку «Передмостне (АРК) – Чонгар (Херсонська область)».

  Продовжують мати місце факти порушення повітряного простору України безпілотними літальними апаратами на адміністративній межі з АРК та в Азовському морі. Загалом зафіксували 4 БПЛА в районі населених пунктів Сєдове (Донецька область), Чаплинка (Херсонська область) та Шевченкове (Запорізька область).