• In English
 • 22 областям повністю надійшли кошти І траншу державних соціальних допомог серпня
  опубліковано 15 серпня 2014 року о 17:46

  Станом на 15 серпня на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 2,7 млрд. грн., призначених для здійснення виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства у серпні. Таким чином, фінансування І траншу державних соціальних допомог цього місяця (2,9 млрд. грн.) підходить до завершення.

  Наразі 22 областям кошти надійшли у повному обсязі. Триває фінансування  Київської області, а також  Донецької – в тих населених пунктах, де це можливо.

  До низки управлінь соцзахисту населення Донецької області кошти не надійшли у зв’язку з відключенням казначейського обслуговування. Це, зокрема, міста Донецьк, Авдіївка, Горлівка, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк, Мар’ївка, Шахтарськ і Шахтарський район, а також місто Ясинувате та Ясинуватський район.

  Через технічні проблеми в роботі територіальних органів Держказначейства Луганської області, субвенція для виплати державних допомог цього місяця до регіону не надходила.