• In English
 • МВС відкрило в Мережі 103 представництва служби боротьби з економічною злочинністю
  опубліковано 15 серпня 2014 року о 14:17

  Для інформування громадян через Інтернет і соціальні мережі Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України відкрив 103 офіційних веб-сайти і сторінки:

  офіційний веб-сайт http://www.dsbez.mvs.gov.ua  українською, російською та англійською мовами та офіційні веб-сайти своїх територіальних підрозділів http://www.dsbez.mvs.gov.ua/terytorialjni-pidrozdily  українською та російською мовами, а також свої офіційні сторінки в соціальних мережах українською мовою:

  Youtube (https://www.youtube.com/dsbezmvs );

  Facebook (https://www.facebook.com/DSBEZmvsUA );

  Twitter (https://twitter.com/DSBEZmvsUA ) і офіційні сторінки в Facebook і Twitter усіх територіальних підрозділів ДДСБЕЗ МВС України.

  Користувачі можуть також отримувати інформацію щодо кожного з сайтів ДДСБЕЗ МВС України чи розділу на них через стрічки RSS або «Яндекс-стрічка». Тимчасово, на період окупації території АР Крим та міста Севастополь, сторінки відповідних територіальних підрозділів не будуть працювати.

  Департамент державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України відкрив зазначені вище сайти саме для того, аби громадяни могли отримати з перших вуст інформацію про те, як Держава Україна забезпечує боротьбу з економічною злочинністю.

  Згідно з результатами щорічного рейтингу міжнародної громадської організації Transparency Internatіonal, Україна належить до групи держав із надзвичайно високим рівнем корупції.