• In English
 • Рятувальники Полтавщини доставили майже 35 тонн гуманітарної допомоги місту Щастя Луганської області
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 16:12

  Дві великі вантажівки з борошном, цукром, консервами та іншими продуктами рятувальники Полтавщини привезли сьогодні у якості гуманітарної допомоги мешканцям м. Щастя Луганської області.

  Про це повідомив Роман Кириленко, начальник Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області.

  Відправка гуманітарної допомоги, яку збирали по районах спільно з Департаментом агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, контролював особисто голова ОДА Віктор Бугайчук. 

  Гуманітарна допомога була сформована за підтримки виробників сільськогосподарської продукції, переробних підприємств, зокрема Полтавським комбінатом хлібопродуктів, Глобинським та Яреськівським цукровими заводами, Миргородським заводом мінеральних вод та сільським населенням районів.

  «Хочу подякувати усім, хто збирав гуманітарну допомогу, адже це ваш вклад у нашу боротьбу за свободу та незалежність України», - зауважив голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук.

  Уже вчетверте рятувальники Полтавщини доставляють вантаж з продуктами харчування на території, де проходить антитерористична операція. Двічі гуманітарну допомогу відправляли у м. Слов’янськ. Також нещодавно були відправлені продукти харчування до м. Красний Лиман Донецької області.