• In English
 • Із Харкова стартувала автомобільна колона з товарами першої необхідності для жителів Луганської і Донецької областей
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 12:34

  Із Харкова у супроводі Державтоінспекції вирушила автомобільна колона з товарами першої необхідності для жителів Донецької і Луганської областей і планує прибути в Старобільськ о 17:00.

  «За дорученням Президента України, нашого Уряду, підготовлена допомога для жителів Луганської області. Колона з 26 вантажних автомобілів вирушає на Старобільськ. Усі автомобілі справні – готові до виїзду», - наголосив Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський у м. Харкові під час телемарафону в ефірі Першого Національного.

  Він додав, що 18 автомобілів за ніч підготовлено Харківською областю, 5 автомобілів з 70 тоннами борошна та 8 тоннами води надано Мінагрополітики, 2 автомобілі – Полтавською областю, 1 автомобіль – ДСНС Черкаської області.

  Сергій Бочковський повідомив, що окрім борошна та води, до Донбасу буде доставлено медикаменти, цукор, мед, кондитерські вироби та інші продукти харчування та товари першої необхідності: «Все, що необхідно для тих людей, яких обездолили бандити своїми незаконними діями».

  Водночас він висловив вдячність громадянам України за підтримку своїх співвітчизників у східних регіонах. «Я вам хочу сказати, що та волонтерська допомога, розуміння наших громадян - вони на найвищому рівні. Мені дуже приємно, що я громадянин України», - сказав Голова ДСНС, нагадавши, що Уряд виділив 10 млн. грн. для підтримки і організації допомоги для населення східних регіонів.

  Сергій Бочковський також відзначив, що автомобільна колона тримає постійний радіо- та супутниковий зв'язок з колонами, які вирушили з Києва та Дніпропетровська: «Усе у нас організовано. У ході руху будемо мати постійний зв'язок і якісь корективи, які будемо мати – будемо відпрацьовувати».

  Нагадаємо, що всього 772,8 тонни гуманітарного вантажу відправляється з міст Києва, Дніпропетровська та Харкова.

  З Харкова всього відправлено 280,7 тонн вантажу.