• In English
 • Для жителів східних регіонів буде доставлено майже 800 тонн товарів першої необхідності на близько 70 вантажівках із Києва, Харкова і Дніпропетровська
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 11:12

  У четвер, 14 серпня, із Києва виїхала колона вантажівок з товарами першої необхідності для населення, яке перебуває на підконтрольних терористам територіях в Донецькій та Луганській областях.

  Вантажівками для жителів східних регіонів будуть доставлені продукти харчування (зокрема, крупи, борошно, макаронні вироби, м’ясні та рибні консерви, соняшникова олія та ін.), засоби гігієни, товари для дітей, медикаменти.

  Усього на Схід України в цей день відправляється майже 800 тонн вантажу понад 70 автомобілями. У тому числі із Києва виїхало 19 автомобілів, які перевозять більше, ніж 240 тонн вантажу.

  Міністр інфраструктури України Максим Бурбак нагадав, що вчора, 13 серпня, Уряд виділив додатково 10 млн. грн. на придбання товарів першої необхідності для населення, яке перебуває на підконтрольних терористам територіях в Донецькій та Луганській областях. «Кабінет Міністрів оперативно виконав це розпорядження:  Мінагрополітики надало вантажі, а Мінінфраструктури забезпечило транспортування цієї допомоги. Наші люди, які перебувають в зоні, підконтрольній терористам, не залишаться без підтримки і уваги українського Уряду», - заявив Міністр.

  За його словами, охорону вантажівок забезпечує ДАІ. Представники Державної служби з надзвичайних ситуацій забезпечують координацію, а Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Валерій Черненко особисто вестиме і контролюватиме переміщення колони.

  Нагадаємо, ще дві колони вирушають цього дня з Дніпропетровська і Харкова. Місцем призначення колон із цим вантажем визначено місто Старобільськ (Луганська область), де його, відповідно до міжнародних норм, приймуть представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Червоний Хрест розподілятиме цю допомогу серед цивільного населення Донеччини і Луганщини, яке опинилося на контрольованих терористами територіях.