• In English
 • Уряд визначив механізм надання дозволів на проведення перевірок суб'єктів господарювання
  опубліковано 13 серпня 2014 року о 19:09

  Кабінет Міністрів визначив механізм надання дозволів на проведення перевірок суб’єктів господарювання. Як повідомив Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак, відповідну постанову Уряд прийняв на своєму засіданні 13 серпня.

  За словами Міністра, необхідність прийняття такого рішення обумовлена статтею 31 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», яка запроваджує обмеження щодо перевірок суб'єктів господарювання контролюючими органами протягом серпня - грудня поточного року.

  Остап Семерак зазначив, що згідно із постановою, дозвіл на проведення перевірки суб'єктів господарської діяльності контролюючим органам Кабінетом Міністрів буде надаватися тільки шляхом прийняття відповідного урядового розпорядження.

  «Окремо зазначу, що дозвіл на проведення перевірки не потрібен у випадку, коли такі перевірки необхідно здійснити за рішенням суду або у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України. Крім того, не поширюється заборона на перевірки тими органами, які повинні контролювати діяльність небезпечних для життя чи життєдіяльності людини об’єктів, наприклад, атомні станції, хімічна промисловість тощо», - повідомив Остап Семерак.

  За словами Міністра, Уряд також доручив міністерствам до 1 вересня поточного року опрацювати питання щодо скорочення кількості контролюючих органів.