• In English
 • Укрзалізниця безкоштовно перевезла майже 3 тис. переселенців зі Сходу України
  опубліковано 12 серпня 2014 року о 13:30

  Залізничники продовжують вивозити поїздами людей із небезпечної території Сходу України. Так, з 7 липня по 12 серпня на замовлення Міжвідомчого координаційного штабу безкоштовно перевезено із донецького та луганського регіонів 2855 пасажирів.

  Зокрема, 7-го серпня з міста Ясинувата до Одеси було безкоштовно перевезено 100 дітей, серед яких сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

  Усього за зазначений період із Донеччини та Луганщини перевезено понад 285 тис. пасажирів. При цьому пасажирам у зазначеному напрямку було запропоновано 312 тис. місць. Середня населеність поїздів складала 91%.

  Найбільше пасажирів – 127,2 тис. було перевезено у київському напрямку, у кримському напрямку перевезено – 57,6 тис. пасажирів, у львівському напрямку 31,4 тис., в одеському – 28,2 тис. пасажирів, у напрямку Харкова та Дніпропетровська перевезено  40,5 тис. пасажирів.

  Питання перевезень пасажирів із небезпечної території знаходиться на постійному контролі керівництва Укрзалізниці. Залізничники в оперативному режимі виконують усі замовлення, що надходять від міжрегіональних штабів. Перевезення переселенців у плацкартних вагонах здійснюються безкоштовно.

  Окрім цього, з метою належного прийому громадян із дітьми, які змушені були виїхати з Донецької та Луганської областей у інші регіони України, Укрзалізниця надає переселенцям можливість безкоштовно користуватися кімнатами матері та дитини, залами очікування та кімнатами відпочинку на вокзалах і станціях.