• In English
 • Активісти продовжують надавати допомогу Збройним Силам України
  опубліковано 08 серпня 2014 року о 13:28

  Зокрема, активісти ініціативної групиАрмія SOS” передали військовим однієї з частин Чернігівського гарнізону допомогу на суму майже 100 тисяч гривень. Командування військової частини одразу організувало відправку вантажу військовослужбовцям, які знаходяться в зоні антитерористичної операції.

  – Ми зв’язалися з нашими солдатами, які зараз знаходяться на передовій, і склали список необхідних речей, – розповів заступник командира по роботі з особовим складом.

  Серед речей, що направили бійцям в зону АТО, все, що вкрай необхідне під час ведення бойових дій: тут три бензинові електрогенератори, біноклі, предмети екіпіровки, медикаменти, засоби захисту, зв’язку та особистої гігієни тощо.

  А колектив Миколаївської обласної інфекційної лікарні вирішив допомогти захисникам Вітчизни, які знаходяться в зоні АТО, придбавши для них ліки. З власної ініціативи лікарі вирішили віддати одноденну заробітну плату на потреби українського війська, щоб закупити необхідні ліки, і за допомогою волонтерів передати їх безпосередньо на передову.

  За словами головного лікаря медичного закладу Володимира Бута, лікарсько-сестринський персонал висловив сподівання, що на подібні благодійні гуманітарні акції відгукнуться й інші медичні колективи Південного регіону України.