• In English
 • Заява Кабінету Міністрів щодо ухвалення рішення Світового банку про виділення 500 млн. доларів
  опубліковано 07 серпня 2014 року о 19:15

  Сьогодні Рада директорів Світового банку прийняла рішення про виділення фінансування у розмірі 500 млн. доларів США на підтримку програми пріоритетних реформ фінансового сектору в Україні. Це важливе рішення є свідченням підтримки і довіри з боку міжнародних фінансових інститутів до нашої держави та до програми дій Уряду з реформування фінансової сфери.

  Прийняття цього рішення стало можливим завдяки мобілізації політичної волі Президента, Уряду, більшості народних депутатів України, та ухваленню 31 липня низки важливих реформ шляхом внесення змін до законодавства про Державний бюджет і до Податкового кодексу України.

  У рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту буде досягнуто зміцнення правових та інституційних основ для підвищення стійкості української банківської системи, її платоспроможності та надійності.

  Уряд вітає сьогоднішнє рішення Ради директорів Світового банку як черговий важливий крок для відновлення довіри іноземних інвесторів до України, особливо у теперішніх складних умовах російської агресії проти нашої держави.

   

  Довідково: проект "Перша позика на політику розвитку у фінансовому секторі" передбачає залучення коштів позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку у розмірі 500 млн. доларів США.