• In English
 • Представники ОБСЄ побували на ділянці Луганського прикордонного загону
  опубліковано 07 серпня 2014 року о 15:35

  6 серпня на ділянці Луганського прикордонного загону працювали співробітники Місії Організації безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

  Під час перебування Місії відбулося дві зустрічі: перша пройшла на ділянці відділу прикордонної служби «Красна Талівка», а друга - за місцем дислокації  штабу Місії.

  Спочатку делегація Місії побувала у таборі на ділянці відділу «Красна Талівка», що був обстріляний двічі. Делегації були представлені докази обстрілу мотоманевреної групи з території РФ, а саме з залученням спеціаліста-артилериста, де були знайдені підривники від 122-мм снаряду та уламки від 152-мм снарядів. Положення підривника дозволило визначити напрямок його польоту, а саме з території РФ.

  В подальшому делегація побувала у міжнародному пункті пропуску «Красна Талівка» біля об’єктів, що були пошкоджені під час диверсії з боку РФ.

  Під час другої зустрічі за круглим столом керівництвом Луганського прикордонного загону керівникові Місії ОБРЄ було надано фото- та відео- докази обстрілів території України з боку РФ.

  За результатами зустрічі керівник Місії ОБСЄ завірив, що в нього немає сумнівів щодо правдивості інформації та доказів, наданих керівництвом загону. Делегація повідомила, що найближчим часом направить звіт про проведену роботу до європейських інстанцій.