• In English
 • Острозька академія продовжує підтримувати українську армію
  опубліковано 07 серпня 2014 року о 15:12

  Ректорат Національного університету «Острозька академія» виступив з ініціативою придбати для українських військових тепловізор. Прилад придбали за кошти Міжнародного благодійного фонду «Відродження» Острозької академії і він уже перебуває у розпорядженні військових 72 бригади неподалік Амвросіївки.

  Цьогорічні випускники Національного університету «Острозька академія» зібрали кошти для закупівлі спорядження для української армії. Таким чином університет закупив кевларові каски, біноклі, бронежилети п’ятого рівня захисту на 60 000 гривень.

  Упродовж цього непростого періоду студенти й викладачі Острозької академії постійно підтримували українську армію і морально, і матеріально. Зокрема, 18 березня усі студенти й викладачі Острозької академії, зателефонувавши на мобільний номер «565», автоматично перерахували по п’ять гривень на підтримку Збройних Сил України. Також усі співробітники ВНЗ перерахували свій одноденний заробіток на допомогу українській армії.

  Окрім цього, Національний університет «Острозька академія» перерахував 15 тис. гривень благодійній організації «Фонд відродження українського флоту» для допомоги військовослужбовцям частин і підрозділів Збройних Сил України у Криму. Це була ініціатива жінок університету, які запропонували переказати для ЗСУ в Криму усі кошти, що були призначені на святкування 8 березня. Також профспілка університету переказала 10 тис.  грн на рахунок Товариства Червоного Хреста – допомогу постраждалим від збройного конфлікту в Луганській та Донецькій областях.