• In English
 • У рамках третього етапу мобілізації у Києві планується призвати до 700 осіб
  опубліковано 07 серпня 2014 року о 14:33

  Про це 7 серпня під час брифінгу повідомив військовий комісар Київського міського військового комісаріату полковник Володимир Кидонь.

  «Третя черга мобілізаційного розгортанняце нарощування угрупувань Збройних Сил та інших військових формувань, йде поповнення комплекту військ особовим складом, а також технікою», – зазначив він.

  «За два попередні етапи проведення часткової мобілізації в Києві було відмобілізовано 1 тис. 558 осіб. При третьому етапі ми плануємо викликати до 700 осіб», – повідомив полковник Володимир Кидонь.

  За його словами, зараз в столиці вже завершено першу з п’яти хвиль реалізації третього етапу часткової мобілізації і відбувається друга хвиля мобілізаційного розгортання.

  «Керівництвом держави та Міністерством оборони України визначено 5 таких хвиль, кожна з яких становить 7 днів», – додав він.

  Зокрема, він уточнив, що в перший день військкомати здійснюють оповіщення особового складу і керівників підприємств, в другий-третій день проводиться медичний огляд, для того, щоб встановити придатність до військової служби. На четвертий, п’ятий і шостий дні відбувається подача мобілізаційних ресурсівтобто особового складу і технікидо військових частин.

  «Мобілізованих до лав Зброних Сил України викликають не на 45 днів, а на весь період до того моменту, коли буде прийнято Закон України “Про демобілізацію”. Я вкотре акцентую увагу: деякі громадяни розуміють, що були покликані на 45 днів. Це неправильно. Це термін, який визначається державою, щоб виконати заходи мобілізації. А термін службивід початку призову і до демобілізації», – повідомив військовий комісар Київського міського військкомату полковник Володимир Кидонь,

  «На сьогодні військовослужбовець, який проходить службу на сході держави, отримує повне грошове забезпечення відповідно до його посади, плюс стовідсоткова премія до грошового забезпечення і надбавка за виконання особливих завданьтеж у розмірі 100%», – підкреслив він.  

  За його словами, командир батальйону отримуватиме близько 16 тис. грн, а рядовий, залежно від розряду, – від 5 до 7,5 – 8 тис. грн.

  Довідково

  Третя черга часткової мобілізації оголошена в державі 21 липня після оприлюднення відповідного указу Президента України, затвердженого Верховною Радою України, і триватиме 45