• In English
 • Триває відновлення об'єктів соціальної сфери Слов'янська, - Мінрегіон
  опубліковано 07 серпня 2014 року о 10:10

  Стан виконання робіт з відновлення соціальної інфраструктури на звільнених від терористів територіях, зокрема міста Слов`янськ Донецької області, які впроваджує Мінрегіон спільно з місцевими органами влади, обговорювався на нараді під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитра Ісаєнка.

  У нараді, окрім представників профільних структурних підрозділів Мінрегіону, взяли участь фахівці Управління капітального будівництва м. Слов’янська.

  Учасники обговорили стан об’єктів міської інфраструктури, житлово-комунального господарства, житлових будинків м. Слов’янськ, а також можливі шляхи вирішення проблемних питань, що уповільнюють роботу з відновлення життєдіяльності міста.

  За словами Дмитра Ісаєнка, на сьогодні завершується відновлення та підготовка низки об’єктів освіти Слов’янська до нового навчального року.

  «Роботи на цих об’єктах проводяться за кошти місцевих бюджетів та за рахунок позабюджетних коштів», - сказав заступник Міністра.

  Він повідомив, що 200 тис. грн. позабюджетних коштів спрямують на відновлення школи №4  (вул. Смольна, 17). У цій будівлі зруйновано 2 стіни, пошкоджено покрівлю, вікна, двері.

  Ще 250 тис. грн. - на відновлення будівлі школи №16, що розташована на вул. 8 Березня, 1.

  На відновлення школи №9, що по вул. Кутузова, 5, спрямують 90 тис. грн.

  Дмитро Ісаєнко уточнив, що залучені позабюджетні кошти йдуть також на відновлення низки інших об’єктів соцсфери м. Слов’янськ. Зокрема, мова йде про пологовий будинок на вул. Леніна, 15, де пошкоджено внутрішні комунікації, потребують заміни віконні блоки та вхідні двері. Орієнтовна вартість відновних робіт на цьому об’єкті - 260 тис. грн.

  Він наголосив, що питання відновлення соціальної сфери знаходиться під особистим контролем Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана. «Жодних зволікань тут бути не може. Відновні роботи мають проводитися швидко і якісно. Якщо ж мешканці долучаться до процесу відновлення у своїх населених пунктах, це пришвидшить роботу будівників і забезпечить громадський контроль за якістю відновлювальних робіт», - сказав Дмитро Ісаєнко.

  За словами заступника Міністра, сьогодні проводяться роботи з відновлення багатоквартирних житлових будинків. Також необхідно відновити 1,3 тисячі приватних житлових будинків. На ці роботи спрямують кошти резервного фонду бюджету та, при надходженні, - кошти  міжнародної гуманітарної допомоги організацій-донорів, а також спонсорські кошти.

  За даними Слов’янської міської ради, на території міста повністю зруйновано 36 доріг та міст через річку Казенний Торець на трасі Харків-Ростов. Значних пошкоджень зазнали об’єкти житлово-комунального господарства міста. За даними міської ради, необхідно відновити роботу Слов’янської та Краматорської ТЕЦ, фільтрувальної станції, а також 40 км напірних колекторів та очисних споруд міста.

  Повністю зруйновано 3-під’їзний 5-поверховий житловий будинок №4 по вул. Бульварній. Зруйновані повністю та не підлягають відновленню 183 приватних житлових будинки.