• In English
 • Військові інженери Збройних Сил України в районах проведення АТО зводять мости для мирних жителів
  опубліковано 06 серпня 2014 року о 13:16

  Військовослужбовці Збройних Сил України встановили новий 70-метровий понтонний міст поблизу села Крива Лука, що на Донеччині. Споруда поєднує одразу три густонаселених райони. Відтепер місцеві мешканці, які через дії терористів були відрізані від постачання продуктів та медичного забезпечення, матимуть надійне сполучення.

  «Для нас цей міст – це міст миру, спокою і стабільності. Ми дуже вдячні всім військовим та іншим спеціалістам за його встановлення», – наголосила голова Криволуцької сільської ради Любов Філоненко.

  На відкриття переправи прийшло небагато селян. Дехто з них ще досі боїться близько підходити до людей у військових одностроях, адже, за словами місцевих жителів, терористи, переодягнені в однострої Збройних Сил України, чинили тут жахливі речі:

  «Вони могли серед ночі просто прийти до хати, вибити двері і забрати чоловіка. Було дуже страшно. Також вони попереджали, що за розмову українською – розстріл на місці. За те, що не віддамо їм, що забажають теж розстріл… Як фашисти, хоч і росіяни. Слава Богу, що прийшли українські солдати і визволили нас з цього полону! А тепер ще й міст збудували! Наші захисники!» – розповіла літня жінка.

  Слід зазначити, що міст, незважаючи на досить велику довжину і стрімку течію, було збудовано всього за декілька днів. Однак, за висновками фахівців, він служитиме мирним людям багато років.