• In English
 • Міністр інфраструктури і Гендиректор Укрзалізниці перевірили хід ремонту залізничної лікарні у Красному Лимані
  опубліковано 05 серпня 2014 року о 17:14

  На відновленні пошкодженої інфраструктури на Сході України задіяні 10 тис. залізничників. Про це сьогодні розповів генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк під час інспекційної поїздки у Донецьку область.

  Разом із міністром інфраструктури Максимом Бурбаком очільник залізничної галузі відвідав відділкову лікарню станції Красний Лиман Донецької залізниці, пошкоджену під час бойових дій. Нині там триває капітальний ремонт.

  Медичний заклад, починаючи з 17 липня, дружно відновлюють структурні підрозділи не лише Донецької, а й Придніпровської, Південної та Одеської залізниць. До речі, на Одеській залізниці будівельники власними силами виготовляють для Краснолиманської залізничної лікарні металочерепицю, металопластикові вікна та двері. У ході ремонту використовуються конструкції і будівельні матеріали, які виготовляють залізничні підприємства. Лікарню відновлюють за кошти Укрзалізниці.

  Від міни, що влучила в лікарню, найбільше постраждали терапевтичне та хірургічне відділення, аптека, поліклініка, харчовий блок, пральня та інші господарські споруди. Окрім ремонту пошкоджених корпусів, залізничники планують реконструювати систему теплопостачання, зробити благоустрій території. Закінчити відновлювальні роботи планується до кінця літа.

  Як зазначив генеральний директор Укрзалізниці, збитки, яких зазнала галузь через пошкодження залізничної інфраструктури на Сході України, становлять майже 600 млн. грн. І це не остаточні дані, оскільки частина об’єктів ще потребують обстеження. «У східних регіонах трудяться 10 тис. залізничників, які виконують соціальну місію. Адже  від оперативного ремонту пошкоджених мостових переходів, колій, електромережі, станцій залежить відновлення промислового життя східних регіонів, забезпечення перевезень вантажів гірничо-металургійного комплексу», - зазначив Борис Остапюк.

  Наразі відновлювальні роботи тривають і на станції Красний Лиман. Тут здійснюється ремонт платформи, будівлі вокзалу, багажного відділення, майстерні, компресорних, контрольно-вимірювального пункту та інших споруд.