• In English
 • Укрзалізниця безкоштовно перевезла майже 2,5 тис. осіб із зони АТО
  опубліковано 05 серпня 2014 року о 11:06

  З 7 липня по 4 серпня за замовленнями регіональних координаційних штабів зі східних регіонів безкоштовно перевезено 2458 пасажирів зі станцій Сватове, Красноармійськ та з Луганська/Волновахи. Про це повідомили в Головному пасажирському управлінні Укрзалізниці.

  Станом на 5 серпня готуються до евакуації ще кілька груп переселенців, зокрема є замовлення від Міжвідомчого координаційного штабу щодо вивезення 6 серпня зі станції Ясинувата до Одеси 36 інвалідів та їх супроводжуючих, списки та кількість осіб наразі уточнюються. Крім того, за таким же маршрутом планується вивезти 7 серпня 100 дітей та 5 супроводжуючих.

  Питання перевезень пасажирів із небезпечної території перебуває на постійному контролі керівництва Укрзалізниці. Залізничники в оперативному режимі виконують всі замовлення, що надходять від міжрегіональних штабів – ця робота триває. При цьому перевезення переселенців у плацкартних вагонах здійснюються безкоштовно.

  А також, з метою належного прийому громадян із дітьми, які змушені були виїхати з Донецької та Луганської областей у інші регіони України, Укрзалізниця надає переселенцям можливість безкоштовно користуватися кімнатами матері та дитини, залами очікування та кімнатами відпочинку на вокзалах та станціях. На даний час понад 3000 пасажирів скористалися цією послугою.