• In English
  • Голова Держлікслужби відвідав Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону Міноборони
    опубліковано 05 серпня 2014 року о 10:24

    У ході візиту до Вінниці Голова Державної служби України з лікарських засобів Михайло Пасічник відвідав Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону Міністерства оборони України, де зустрівся з його керівництвом та обговорив питання потреби установи в медикаментах.

    Голова Держлікслужби України розповів, що українські та іноземні підприємства - виробники лікарських засобів постійно надають гуманітарну допомогу пораненим у ході проведення АТО, а також цивільному населенню. М. Пасічник запропонував військовим лікарям і фармацевтам за необхідності звертатися до фахівців Держлікслужби за необхідною методологічною допомогою в супроводі забезпечення якості ліків, які  надходять у вигляді гуманітарної допомоги.

    М. Пасічник також відвідав аптечні установи різних форм власності, де зміг безпосередньо поспілкуватися з працівниками аптек та відзначити їх ключові проблеми. Підводячи підсумки візиту М. Пасічника до Вінниці, можна констатувати, що керівництво Держлікслужби націлене на побудову ефективного діалогу з фармацевтичною спільнотою не лише столиці, а й регіонів України, а також ефективне вирішення проблем фармацевтичного бізнесу, в тому числі і ФОПів.