• In English
 • Житомирщина готує видання новаторських інвестиційних проектів
  опубліковано 04 серпня 2014 року о 17:24

  Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту України розпочав роботу з формування першого спеціалізованого видання «Інвестиції в інтелект Житомирської області», – повідомляє прес-служба Держінвестпроекту.

  За словами заступника керівника Житомирського Регіональого центру з інвестицій та розвитку (РЦІР) Віталія Сівка, видання стосуватиметься розвитку регіональної науково-технічної бази, практичної дослідницької діяльності, у ньому також будуть представлені новаторські інвестиційні проекти. Основний акцент буде зроблено на проектних пропозиціях у сферах енергозбереження, охорони здоров’я, техніки, програмування і розробки програм.

  «На Житомирщині рівень інноваційності приватного сектору економіки є низьким. Так, частка інноваційно-активних підприємств становить близько 12%, і понад 70% дослідницьких робіт в області здійснюють вищі навчальні заклади. Тому ми хочемо залучити до роботи над виданням найкращі приватні компанії регіону, а також молодих науковців, які самостійно працюють над перспективними дослідними проектами», – зазначив В. Сівко.

  Він також додав, до видання «Інвестиції в інтелект Житомирської області» увійдуть пропозиції найкращих молодих новаторів – переможців однойменного обласного конкурсу, що організовується за сприяння Житомирського регіонального центру з інвестицій та розвитку.

  «Переконаний, що це видання буде ефективним стимулом для сприяння інвестиційному та інноваційному розвитку Житомирської області», – резюмував В. Сівко.