• In English
 • Групи розмінування ЗСУ знешкодили понад 4 тисячі вибухонебезпечних предметів
  опубліковано 31 липня 2014 року о 18:59

  За час роботи у зоні АТО групи розмінування ЗС України знешкодили понад 4 тисячі вибухонебезпечних предметів. У звільнених в результаті антитерористичної операції містах і населених пунктах Луганської та Донецької областей продовжують працювати групи розмінування Збройних Сил України.

  Так, сьогодні, 31 липня, було розміновано міст в населеному пункті Відродження, що поблизу Артемівська.

  Фахівцям з розмінування доводиться мати справу з великою кількістю залишених терористами розтяжок, мін та боєприпасів, які не розірвалися. За час проведення АТО вони розмінували 45 об’єктів місцевої інфраструктури. Фахівці з Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України знайшли 372 вибухонебезпечних предмети. Вибухонебезпечі предмети військовослужбовці знаходять скрізь: у підвалах житлових будинків, у будівлях місцевої влади, школах та дитячих садках. Терористи залишають замінованими водні колектори та залізниці, інші важливі об’єкти.

  За даними груп розмінування Збройних Сил України, задіяних в АТО, за період їхньої роботи виявлено та знешкоджено 4028 вибухонебезпечних предметів.