• In English
 • Підтримка конституційною більшістю всіх ініціатив Уряду є кроком до об'єднання і порятунку країни, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 31 липня 2014 року о 16:05

  «Підтримка конституційною більшістю всіх ініціатив Уряду України є кроком до об'єднання країни, до порятунку країни, кроком до того, щоб вселити віру і впевненість в кожного українця – країна рухається вперед, бореться і переможе», - сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на прес-конференції в четвер, 31 липня.

  Арсеній Яценюк зазначив, що «навіть Парламент зрозумів, що… єдино правильний варіант – це єдність нації»: «Якщо цієї єдності немає - тоді нації не буде взагалі».

  Глава Уряду зупинився на основних положеннях ухвалених законопроектів.

  Він зазначив, що війна, яка проходить на сході України, «жахливим чином вплинули на економічні показники»: «На сході перестали платити податки, тому що там воюють, там воюють з Україною». Попри це, підкреслив він, Кабінет міністрів продовжує фінансувати соціальні виплати на тих територіях, які контролюються Україною: «Кожне місто, яке звільнене українськими військовослужбовцями, зразу отримує повний пакет соціальної і фінансової допомоги».
  Також, незважаючи на економічні проблеми, Уряду вдалося не зменшувати виплати, пенсії і зарплати.
  Окрім того, за словами Глави Уряду, було ухвалено низку важливих рішень щодо фінансування «як військової операції, так і відновлення розбомблених російськими терористами територій сходу України»: «Загальний обсяг підтримки на відновлення Донбасу становить 2 мільярди гривень. Фінансування українських Збройних Сил, Національної гвардії, українців, які зараз беруть участь в антитерористичній операції і в боротьбі за Україну, та їх сімей, додатково збільшено на 9 мільярдів гривень».