• In English
 • У Чернігові затвердили Положення про демаркацію державного кордону між Україною та Республікою Білорусь
  опубліковано 30 липня 2014 року о 16:56

  У Чернігові відбулося підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Білорусь про затвердження Положення про демаркацію державного кордону між Україною та Республікою Білорусь.

  Угоду підписали Глава делегації України у Спільній українсько-білоруській демаркаційній комісії Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ Леонід Осовалюк та керівник делегації Республіки Білорусь Олександр Архіпов. У церемонії також взяли участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман, члени делегацій обох країн.

  За словами Леоніда Осовалюка, підписання цієї Угоди дозволить активізувати демаркацію українсько-білоруського державного кордону, що в теперішній час є надзвичайно важливим для забезпечення територіальної цілісності нашої держави та недоторканості її державних кордонів.

  « Угода встановлює порядок позначення спільного державного кордону та регламентує діяльність спільної українсько-білоруської демаркаційної комісії. Сподіваюсь, що ми разом на території Чернігівської області та ще 4-ох областей України, що межують з Республікою Білорусь, будемо виконувати ті завдання,  які поставлені перед нами керівниками держав і уряді»в, - підкреслив Глава делегації України.

  «Підписання цієї Угоди є важливим етапом демаркації державного кордону між Республікою Білорусь та Україною. Відтепер ми приступаємо до планування демаркаційних робіт на найближчі 5 років. Адже ці роботи потребують значних матеріальних витрат. На сьогодні у нас з українськими колегами є взаємопорозуміння у плані як має виглядати кордон і що це кордон між двома народами, кордон – дружби, співробітництва і розуміння», - зазначив Олександр Архіпов.

  Керівники делегацій двох країн запевнили, що під час демаркації українсько-білоруського кордону будуть чітко дотримуватися лінії державного кордону, визначеної Угодою про державний кордон 1997 року.