• In English
 • Вінниччина відправила чергову партію гуманітарної допомоги для військовиків
  опубліковано 30 липня 2014 року о 11:40

  Два автомобілі з питною водою, продуктами харчування та медикаментами попрямують до прикордонників Могилів-Подільського прикордонного загону, які перебувають нині у Довжанську.

  «Сьогодні ми відправляємо для прикордонників близько 3 тонн продуктів харчування, півтонни питної води, медикаменти та ще довантажимо бронежилети, на кожен з яких є акт відстрілу, - повідомив заступник Голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко. – Усе придбано за благодійні кошти: долучаються і спонсори, і підприємства, і прості громадяни, які бажають допомогти».

  Андрій Гижко зазначив, що керівництво області тримає постійний зв'язок з командиром прикордонного загону і в міру можливостей забезпечує військовиків усім необхідним.

  За словами заступника голови ОДА, саме цей вантаж зібрали благодійники з Мурованокуриловецького, Жмеринського та Могилів-Подільського районів. Таким чином, до цих заходів по черзі долучаються усі райони області.

  «Це вже не перша відправка гуманітарної допомоги з Вінниччини, і ми не будемо на цьому зупинятися. Плануємо, що за два дні відправлятимемо наступну партію вантажу», - запевнив Андрій Гижко. Та повідомив: щодня з області гуманітарна допомога направляється у кілька точок: до Слов’янська, де вінницькі правоохоронці забезпечують охорону громадського порядку, до військовиків, що перебувають нині на кордоні з РФ, та до батальйону «Айдар», де також несуть службу добровольці з Вінницької області.