• In English
 • Комісія Міненерговугілля контролює хід проведення аварійно-відновлювальних робіт в Донецькій та Луганській областях
  опубліковано 29 липня 2014 року о 16:56

  З метою контролю та моніторингу проведення аварійно-відновлювальних робіт Міністерством енергетики та вугільної промисловості України  утворено Комісію з питань координації робіт з відновлення електропостачання населених пунктів Донецької та Луганської областей, затверджену наказом від 14.07.2014  № 509, до складу якої увійшли представники НКРЕ, НАК «Енергетична компанія України», ДП НЕК «Укренерго», Держенергонагляду, Держінспекції, Державної служби надзвичайних ситуацій, Мінрегіону.

  16.07.2014 відбулося виїзне засідання Комісії на Слов’янській ТЕС ПАТ «Донбасенерго», за підсумками якого підготовлено низку доручень щодо здійснення оцінки обсягів аварійно-відновлювальних робіт Слов’янської ТЕС ПАТ «Донбасенерго» та розробки необхідних планів-графіків для виконання відновлювальних робіт.

  Також з метою відновлення роботи Слов’янської ТЕC ПАТ «Донбасенерго», пошкодженої внаслідок проведення антитерористичної операції, 29.07.2014 відбулося засідання секції «Електроенергетика» Науково-технічної ради Міненерговугілля з розгляду пускової схеми Слов’янської ТЕС ПАТ «Донбасенерго».

  30.07.2014 планується повторне засідання Комісії з питань відновлення роботи Слов’янської ТЕC.

  Крім того, Міненерговугілля організовано щоденний аналіз реалізації заходів енергопостачальними компаніями з відновлення робіт енергетичних об’єктів, а також достатньої кількості  залучених сил та засобів.

  Для забезпечення фізичної безпеки персоналу під час проведення аварійно-відновлювальних робіт здійснюється організація взаємодії між силами  антитерористичної операції, територіальними підрозділами МВС, СБУ та Державної служби надзвичайних ситуацій України у місцях проведення робіт.

  З метою відновлення електропостачання населених пунктів Донецької та Луганської області продовжуються аварійно-відновлювальні роботи, а також огляд, дефектація мереж та обладнання на територіях, де забезпечено допуск.